Skarpetki do nord walking damskie

Definicja nord walkingu mówi, że jest to forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. Większość z nas wie jak to wygląda. Prócz kijków potrzebujemy także buty i skarpetki. Skarpetki do nord walking damskie pozwalają nam komfortowo uprawiac tą formę sportu. Nord walking uprawia się często na wilgotnym podłożu, czy jets to las, czy trawa. Potrzebujemy więc skarpet sportowych zapewniajacych maksimum przyjemności i komfort chodzenia.

Skarpetki do nord walkingu powinny chronić stopę przed powstawanie pęcherzy podczas chodzenia a także odcisku od ściągaczy. Większość skarpet do nord walkingu damskich produkowana jest przy pomocy innowacyjnej konstrukcji włókien przędzy COOLMAX, zapewniając maksymalny komfort użytkowania, poprzez utrzymywanie właściwej temperatury i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Dzięki temu stopa styka się z miękką, zawsze suchą dzianiną.

Skarpety damskie do nord walking dostosowane są do anatomicznego kształtu lewej i prawej stopy. Dodatkowe ściągacze elastyczne uniemożliwiające przekręcanie się skarpety podczas noszenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl