Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

Jeśli z jakiegoś powodu uznałeś, że chcesz zwrócić lub wymienić zakupiony produkt, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty zakupu.

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Link do niego znajdziesz: tutaj (kliknij aby pobrać formularz zwrotu). Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:


Deskład Łukasz Milanowski
Wilcza 10/53
90-339 Łódź

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Deskład Łukasz Milanowski
Wilcza 10/53
90-339 Łódź

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Wymiana towaru
Jeśli chcesz wymienić towar, zwróć go, a następnie złóż nowe zamówienie.

Pamiętaj!

Pamiętaj, że do Ciebie należy pokrycie kosztów wysyłki w przypadku zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek nadanych za pobraniem oraz nadanych do paczkomatów.
Produkty muszą być w stanie nieobniżającym ich wartości handlowej.

Zwrot pieniędzy dokonamy do 14 dni roboczych od dnia przyjęcia przesyłki.

Darmowa dostawa obowiązuje za zakupy o wartości powyżej 199 zł i realizowana jest za pomocą Poczty Polskiej kurier 48. Jeśli następuje zwrot całego zamówienia lub jego części, która powoduje, że finalna wartość zamówienia nie przekracza 199 zł, ze zwracanej kwoty potrącane są koszty transportu.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl