Stopki

Skarpetki stopki męskie

Drobny dodatek robi różnicę!
Stopki to krótkie i dyskretne skarpetki. Mogłoby się wydawać, że ich dobór nie ma większego znaczenia, jednak nic bardziej mylnego! Obecnie wszystkie rodzaje skarpet przechodzą prawdziwą rewolucję i skok popularności, a coraz to nowe wzory i kolory pojawiają się w sprzedaży. 
Oferujemy szeroki wybór kolorowych i oryginalnych skarpet typu stopki, które - chociaż dyskretne - mogą stanowić ciekawy i ekstrawagancki element stroju. 

Do koloru i do wzoru
W naszej ofercie znaleźć można wiele ciekawych wzorów i kolorów skarpet typu stopki. Oferujemy skarpety jedno lub wielokolorowe, gładkie i wzorzyste, krótko mówiąc - każdy z powodzeniem znajdzie tu coś dla siebie!
Niezależnie od tego jakie styl preferujesz znajdziesz w naszej ofercie stopki, które dopasujesz do swojego stroju!

Nieład kontrolowany
W naszej ofercie znajdują się także pary skarpet o dwóch różnych wzorach. Dwie różne skarpetki, na pozór do siebie niepasujące uzupełniają się wzajemnie stanowiąc oryginalną i zabawną całość. Przykładem takiego zestawu jest na przykład komplet marchewkowy, w którym jedna skarpetka, na wzór marchewki jest cała pomarańczowa, druga natomiast - brązowa w małe marchewki. 

Czy trzeba prasować skarpetki?

Jest to kwestia wyboru. Część osób prasuje, nie jest to jednak niezbędne.

Czy możemy prać skarpetki kolorowe z białymi rzeczami?

Nie. Staraj się segregowac skarpety. Zapobiegniesz przebarwieniom i unikniesz sytuacji gdzie nagle białe skarpetki stały się różowe, to samo z biał koszulk,która zrobiła się niebieska. Białe wrzucaj z jasnymi ubraniami, czarne z ciemnymi, a kolorowe z kolorowymi.

Dlaczego skarpetki się mechacą? Co zrobić, żeby skarpetki się nie mechaciły?

W zależności od składu skarpetki, możemy spotkac się z mechaceniem ich. Często spowodowane jest to przez pranie skarpet na "prawej" stronie. Pamiętaj warto prać skarpetki na lewej stronie. Zewnętrzna powierzchnia nie ulegnie w ten sposób zmechaceniu.

Czemu skarpetki się rozciągają?

Częstym powodem rozcigania skarpetek jest temperatura prania. Najodpowiedniejsza to 40 stopni Celcjusza. Skarpet należy suszyć także na świeżym powietrzu. Suszenie na kaloryferze czy w pełnym słońcu także przyczynia się do rozcigania materiału.

Co zrobić, żeby skarpetki się skurczyły?

Wystarczyu, że upierzesz je w temperaturze większej niż 40 stopni Celcjusza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl